המורה לספורט חולם להעיף את בית”ר: ניתן פייט


בני ריינה מליגה ב’ תגיע מחר ב-18:45 לטדי בשמינית גמר גביע המדינה, המאמן עיסא נג’ידאת מפנטז: “יהיו 12 אוטובוסים מלאים. אי אפשר לדעת מה יקרה”

לא מעט שחקנים מהליגות הנמוכות חולמים להגיע למשחק רשמי מול בית”ר ירושלים באצטדיון טדי, מי שיזכו לעשות זאת ואף ינסו לחולל הפתעה מטורפת הם החבר’ה מבני ריינה שאחרי ה-0:2 על עירוני שדרות בסיבוב ח’, ראו את הפתק עם שם קבוצתם מוגרל נגד הקבוצה מהבירה, אותם יפגשו מחר (חמישי) ב-18:45.

על הקווים בטדי יעמוד עיסא נג’ידאת, מורה לספורט במקצועו ב-20 השנים האחרונות. נג’ידאת שהתמנה לפני כחודש והשיג שלושה ניצחונות בשלושה משחקים שהציבו את ריינה במקום הרביעי בליגה ב’, חולם להעלות את הקבוצה שלו לליגה א’ ועל הדרך אולי לחולל הפתעה בטדי: “יש התרגשות גדולה בקרב השחקנים, האוהדים וההנהלה. גם אצלי כמובן. זו שיחת השבוע אצלנו, כל העיתון וכל המגזר מדבר על המשחק הזה. לא כל קבוצה מגיעה למעמד הזה בשלב הזה נגד יריבה כזאת ובמגרש כזה”.

הבדלי הרמות: “יש פער עצום בינינו לבינם. נכון שיש סיכוי קלוש להפתיע אותם, אבל הכנתי את הקבוצה טוב מאוד כדי לתת פייט טוב לבית”ר בטדי. אני מקווה שנחיה את המשחק הזה כמה שיותר דקות על כר הדשא, שגם נהנה מהמשחק הזה וגם נהנה מהיכולת של השחקנים ומהאווירה ומכל הדברים מסביב. לא כל שחקן יכול להגיע ולהשתתף במשחק כזה. הרבה שחקנים חולמים להגיע למעמדים האלה נגד בית”ר ירושלים. זו במה טובה לשחקנים שיציגו את היכולת שלהם. אי אפשר לדעת מה יקרה, אולי תהיה להם הזדמנות שיראו אותם ושיתקדמו מבחינה מקצועית. זה כבוד גדול לקבוצה ולכפר”.

השינוי החיובי שבית”ר עברה בנושא הגזענות: “לא נגענו בזה בכלל, אנחנו מתעסקים בספורט. בית”ר ירושלים זו קבוצה גדולה בצמרת ליגת העל, מתרכזים בכדורגל. אני מקווה שבמגרש לא יהיו פרובוקציות, שלא נשמע דברים מעבר לכדורגל ושהקהלים יתנהגו בהתאם. יש לבית”ר בעלים שהוא נגד גזענות, שדוגל בדו קיום, אני מכבד את זה ומעריך מאוד את הבעלים שלהם”.

שחקנים בולטים בסגל: “למען האמת אין לנו כוכבים, הרוב הם שחקנים צעירים שמסתובבים בליגה ב’ וליגה א’, זה התחום שלהם. יש להם פוטנציאל אדיר ואולי זו הזדמנות בשבילם להגיע לרמות הגבוהות”.

הקהל שיגיע: “ממה שאני יודע, יבוא הרבה קהל. עד עכשיו יש 12 אוטובוסים מלאים שיגיעו, חוץ ממכוניות פרטיות. קנו לא מעט כרטיסים והמועצה התגייסה לממן את האוטובוסים. אני מקווה שהקהל ייתן לנו דחיפה ויעודד אותנו, אולי עוד נפתיע”.

מצב הקבוצה בליגה ב’: “הגעתי לקבוצה מליגה א’ בהפועל ערערה, הצטרפתי לריינה לפני שלושה משחקים, השגנו שלושה ניצחונות והקבוצה במומנטום טוב. בשנה שעברה כשהייתי בערערה, עליתי ליגה דרך הפלייאוף. בעזרת השם אעלה גם את ריינה, אם לא מהמקום הראשון אז דרך הפלייאוף. נגד בית”ר אני קונה הפסד מכובד”

מקור הכתבה : one.co.il


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *