הלאה לרבע: 1:3 לבית”ר ירושלים על בני ריינה


למרות דקות של חרדה אחרי השוויון של הקבוצה מליגה ב’, רוני לוי עלה לרבע גמר הגביע. עדי כבש ראשון, גרסיה המחליף הוסיף ואדרי בישל בראבונה לווארן (37 תגובות)

זה לא הלך הכי חלק שיש והיו גם דקות של לחץ, אבל בשורה התחתונה בית”ר ירושלים השיגה את הכרטיס לרבע גמר גביע המדינה, זאת לאחר שגברה הערב (חמישי) 1:3 על מכבי בני ריינה מליגה ב’. השוויון של האורחת הגיע משום מקום והכניס מעט את הירושלמים לפאניקה, אבל פערי הרמות באו ליידי ביטוי ובחצי השני הסיפור של הסינדרלה נגמר באצטדיון טדי לעיני 4,300 צופים.

בפתיחה המגמה הייתה ברורה והמארחת לקחה על עצמה את השליטה בהתמודדות מהר מאוד. כבר בדקה ה-11 תמיר עדי התכבד בבישול פנטסטי מלירן רוטמן והרשית בנגיחה. החבורה מליגה ב’ תתייאש? ממש לא. אשרף עתמאלה איזן בביצוע שלא מבייש אף שחקן מליגת העל וחגג בטירוף עם חבריו לפני ההפסקה (41).

כ

אמור, במחצית השנייה, האורחת כבר לא הייתה יכולה לעמוד בקצב. ליוואי גרסיה עלה כמחליף ושלוש דקות לאחר מכן, פרץ כמו גדול באגף שמאל, לא עצר והפציץ את הרשת של שוקי ביראני (49). גם שלום אדרי הראה את כישוריו כשבישל בראבונה נהדרת לאנתוני וארן את השלישי בנגיחה בדרך לרבע הגמר (65).

הירושלמים אמנם נלחצו לאורך מספר דקות בטדי, אבל השיגו את מבוקשם ואחרי שזכו בגביע הטוטו, יכולים להרשות לעצמם לחלום גם על גביע המדינה. שלום אדרי הראה שמגיע לו קרדיט, גם תמיר עדי רשם משחק טוב מבחינתו, כשמנגד, האורחת ראויה למחמאות על ההגעה לשמינית וההופעה המכובדת בשמינית ותקווה לשפר עמדות בליגה ב’.מקור הטקסט : https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,2,38917/351701.html?ref=hp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *