בית”ר: גדי קינדה לא יעבור לשורותיה של ב”ש


המועדון הוציא הודעה רשמית בהמשך לסאגה של מעבר הקשר ומסיבת העיתונאים של רוני לוי בנושא שלו: “לבית”ר יש את הזכות להחליט היכן ישחק בישראל”

סאגת גדי קינדה ממשיכה להעסיק את בית”ר ירושלים. מעט לאחר מסיבת העיתונאים בה דיבר המאמן רוני לוי על הנושא, המועדון הבהיר בהודעה רשמית כי הקשר לא יעבור להפועל באר שבע וכי יש להם זכות להחליט באיזו קבוצה ישחק בישראל.

ל-ONE נודע כי בבית”ר אין כוונה לשדרג את החוזה של קינדה ולא לקנות את החלק של מ.ס. אשדוד. בקבוצה אומרים כי קינדה יעבור לשחק בקנזס ולא יישאר בארץ.

הודעת בית”ר: “לבית”ר “מילניום” ירושלים יש את הזכות להחליט היכן ישחק גדי קינדה בישראל – גדי קינדה לא יעבור לשורותיה של הפועל באר שבע”.

כזכור, הבעלים משה חוגג אמר במהלך השבוע החולף כי בישראל “קינדה ישחק רק בבית”ר ירושלים”. רוני לוי אמר במסיבת העיתונאים: “אם אני מבין נכון לנו אין סיי בעניין, מה שצריך לקרות יקרה. גדי שחקן מרכזי ושחקן מרכזי שעוזב אותך, מלבד מיכאל אוחנה שנפצע, זו אכזבה גדולה, חיסרון מאוד מאוד גדול. אני מקווה שנוכל להביא שחקנים שימלאו את החסר. אם יחזק את היריבה, זה סוג של אכזבה”.

כתבנו איציק כלפי הביא את תגובת באר שבע: “אין תגובה על כל הפרסומים הקשורים אלינו. מתעסקים בהכנות לקראת המשחק החשוב מחר נגד הפועל חיפה ובטקס לברק בכר. כשיהיה מה להודיע נודיע”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *