“זו תוצאה טובה, אבל היינו שווים אפילו יותר”


בק”ש חוו רגשות מעורבים לאחר ה-2:2 מול בית”ר ירושלים: “יכלנו לכבוש עוד שני שערים, חסר לנו סקורר אמיתי”. בקבוצה ינסו להשתחרר משרידן ודה סילבה (5 תגובות)

בקריית שמונה חזרו צפונה מה-2:2 המרשים בטדי אמש (שבת) מול בית”ר ירושלים ברגשות מעורבים. מצד אחד הלבנים חזרו ממשחק חוץ קשה מאוד עם נקודה יקרה, אך מאידך מבינים כי יכלו להוציא אפילו יותר מכך. “במחצית הראשונה יכלנו לכבוש את השלישי והרביעי ולסגור את הסיפור, זה רק ממחיש כמה חסר לנו חלוץ סקורר אמיתי”, כך אמרו במועדון הצפוני. 

שחקן בקריית שמונה הוסיף: “השגנו תוצאה טובה, נקודה בטדי זה לא דבר של מה בכך עם איך שבית”ר נראית העונה, אבל זה עדיין מאכזב כי היינו שווים אפילו יותר מזה”. אחד השינויים המרכזיים שבוצעו אמש ב -11 של רפואה הוא הכללתו של גד עמוס בשער במקומו של דזיוגאס ברטקוס הפצוע. עמוס אומנם ספג שני שערים אך רשם משחק סביר בהחלט כאשר זכה גם למילים חמות משחקני ההגנה שציינו כי איתו הם מרגישים בטוחים יותר.

עוד ברשת

במועדון יאיצו את הניסיונות לשינויים בינואר במקביל: מצד אחד למצוא חיזוק איכותי, כאשר הדגש הינו על עמדת החלוץ, ובמקביל לנסות להשתחרר מההתקשרות עם קיליאן שרידן וסילאס דה סילבה.

source : https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,2,177/350934.html


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *