“יש לי חוזה בבית”ר. אשאר עד לסיום העונה”


וארן, כובש הצמד, אישר. רפואה: “גאה בשחקנים הצעירים”

בית”ר ירושלים פספסה הערב (שבת) הזדמנות להיצמד לפסגה, כשסיימה ב-2:2 ביתי מול עירוני קריית שמונה. אנתוני וארן כבש צמד עבור הקבוצה מהבירה, אבל איסמעיל ריאן הגיב בצמד משלו בדרך לחלוקת נקודות בטדי. כאמור, לקראת משחק העונה בין מכבי חיפה למכבי תל אביב, בית”ר לא השכילה לצמצם פערים, כאשר במחזור הבא מחכה לה האלופה. 

“כן, זה מבאס”, הגיב וארן בסיום. “מבחינה אישית היה לי משחק טוב, אבל זה לא עזר לקבוצה לנצח אז זה לא משנה. פתחנו מצוין, לא דחפנו קדימה מספיק ושילמנו את המחיר. הראנו אופי וחזרנו”. החלוץ שלא הרבה לקבל הזדמנויות הבא נשאל על עתידו: “יש לי חוזה בבית”ר עד 2022 ואשאר בבית”ר עד סוף העונה. אעשה הכל כדי להיות בהרכב”.

בהיעדרו של רוני לוי המושעה, העוזר חיים שאבו עמד על הקווים: “התוצאה מאכזבת, למרות חזרנו בחצי השני אחרי פיגור. זה לא היה משחק כמו של בתקופה האחרונה, אבל הגענו למספיק מצבים בהתחשב בחסרים. יש לנו עוד הרבה מטרות ואנחנו נמצאים למעלה ורוצים להיצמד כמה שיותר. אנחנו קבוצה שהוכיחה אופי השנה, יש לנו קבוצה שבנויה פנטסטי מבחינה מנטלית. ק”ש הגיעה פעמיים לשער והבקיעה פעמיים. זה לא צריך לקרות, אבל נתמודד עם התוצאה ונמשיך”.

בצד השני, קובי רפואה נשמע מאוכזב וגם מעודד בו זמנית: “לא פתחנו טוב, חזרנו והבקענו שני שערים יפים. ידענו שבית:ר תשחק על כל הקופה, אנחנו מקבלים גולים של חוסר ניסיון. אני מוריד את הכובע בפני השחקנים, הם  נתנו 200 אחוז. כל הכבוד להם. בית”ר הייתה עדיפה, אך אני גאה בצעירים שלנו. גם נקודה זה בסדר”.

מקור https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=331955&lang=HE


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *