“לא יכול לקבל את הקללות, זה חוסר כבוד”


מאמן בית”ר, רוני לוי, על חלק מהאוהדים. השבוע ינחת זר?

בית”ר ירושלים יצאה מהמשחק אמש (ראשון), בו ניצחה 0:1 מול סקציה נס ציונה, ברגשות מעורבים. מצד אחד רצף הנצחונות של הקבוצה נמשך, מנגד הוא בהחלט הדגיש את הצורך בחיזוק. הירושלמים מקווים להנחית זר במקומו של גדי קינדה כבר השבוע.

רק לאחר מכן, ינסו להביא שחקן ישראלי, כשהמועמד הבולט הוא כמובן אלירן עטר. בקבוצה מעוניינים בעטר, ושמו הוזכר לא מעט, אבל מעבר שלו יהיה אפשרי רק אם ישתחרר ממכבי ת”א, שם הוא מחזיק בחוזה עד הקיץ. נכון לשלב זה, התל אביבים לא מוכנים לשלם פיצוי או להשתתף בשכר.

מעבר לזה, בקבוצה הגיבו גם לשריקות הבוז של האוהדים עם שריקת הסיום. “צריך לזכור מה היה פה בשנה שעברה”, אמרו במועדון בתגובה לקהל, “אולי אנשים שכחו. זה נכון שהיום שיחקנו פחות טוב, אבל בסה”כ אנחנו משחקים את הכדורגל הכי ההתקפי בארץ”. זה מצטרף להתבטאות של רוני לוי מאתמול שהדהד את אותם הדברים: “גם על העונה שעברה שרקו בוז?”, הוא שאל בסרקזם עם שריקת הסיום בטדי.

היום המאמן הוסיף לגבי הקריאות: “ניצחנו משחק חשוב שלקח אותנו עוד צעד קדימה בדרך למטרות שלנו. יש משחקים שקבוצה ווינרית צריכה לדעת לנצח ולקחת את כל שלוש הנקודות גם אם חסרים שחקני מפתח וגם אם זה במשחק פחות טוב ופחות נעים לעין. גם אני לא הייתי מרוצה מאיכות המשחק ומבין אם הקהל מאוכזב ומצפה לראות רמת משחק טובה יותר, גם אני מצפה ליותר.

“את שריקות הבוז אפשר לקבל, אבל עם זאת, אני לא יכול לקבל מספר אוהדים שיושבים מאחורי הספסל של הקבוצה ומנבלים את הפה בקללות קשות. מדובר פה בחוסר כבוד בסיסי, תרבות שלא קשורה באדם כזה או אחר העומד על הקווים. אני כאן כדי לעשות הכל בשביל הפרויקט הענק שנבנה כאן בביתר ומאמין שהדברים גם ימשיכו לכיוון הנכון. הקבוצה והשחקנים צריכים מאד את הקהל להשיג את המטרות שלנו יחד, זה הכח שלנו כמועדון וכקבוצה. יוסי, הצוות ואני עובדים מהבוקר עד הערב כדי שיהיה טוב לקבוצה ומאמינים שכך יהיה״.

מעבר לזה, בקבוצה שמחו משובו של עידן ורד למגרשים. בחדר ההלבשה בירכו את השחקן, שהתרגש מאוד מהקהל ומהמחווה של כל השחקנים. “עכשיו צריך שייכנס לכושר בשבועות הקרובים, ויתחיל להשפיע על הקבוצה”, הודו בבית”ר, “הוא בהחלט היה חסר”. כאשר ירד לחדר ההלבשה, שחקני הקבוצה עמדו ומחאו לו כפיים. ורד התרגש.

“עשרות זריקות, ניתוח, זיהום, תסכול, ייאוש, חרדות, עבודה מתישה ובלתי נגמרת והידיעה שעם הכדור ברגליים על המגרש הכל שקט ורגוע”, כתב ורד ברשת החברתית, “הכל שווה את הרגע הזה שאני שוב איתכם במקום שאני אוהב, עם האנשים שאני אוהב. תודה על הכל. תמיד”.

 

מקור : sport5.co.il


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *