בית”ר תבחן אפשרות לארח בבלומפילד בעונה הבאה


במקביל לשיחות עם עיריית י-ם בנוגע להחזרת הקהל לטדי, במועדון בודקים אלטרנטיבות. אכזבה ממוחמד ומגבו ב-2:2 מול ק”ש, וארן ישאר עד לסיום העונה. ומדוע קינדה הוחלף?

שבעה משחקים, שני הפסדים, שתי תוצאות תיקו ושלושה ניצחונות בלבד: זה המאזן של בית”ר ירושלים בטדי העונה. הצהובים שחורים סיימו ב-2:2 מאכזב מול קריית שמונה, דווקא באצטדיון הביתי ודווקא בזמן שבהנהלה מנסים למצוא פתרון כיצד למשוך חזרה את הקהל לבירה.

אז האם בית”ר פוזלת כבר לעבר עזיבה? במקביל למאמצים מול עיריית ירושלים והנסיון להפוך את טדי לאטרקטיבי יותר עבור הקהל שלה, בהנהלה יבדקו את האפשרות לארח באצטדיון בלומפילד החל מהעונה הבאה, זאת על מנת להשאיר את כל האופציות פתוחות.

יש לציין כי כל שלוש התל אביביות מארחות באצטדיון בלומפילד, וקבוצה רביעית עלולה ליצור עומס ולפגוע באיכות הדשא. הירושלמים בחנו אפשרות לעבור גם למושבה, אולם העובדה שהתפוסה המקסימלית שלו עומדת על 11,500 מקומות בתוספת הרצון להעלות את מספר המנויים, הופכת אותה לפחות רצויה.

יש לציין שבית”ר כבר אירחה בעבר באצטדיון היפואי. זה קרה ב-1986/87, עונת האליפות הראשונה של הקבוצה מהבירה, והיא שיחקה שם את כל משחקיה הביתיים.

מלבד זאת ובאופן טבעי, בבית”ר מאוכזבים מאוד מהתיקו מול ק”ש שעצר את הריצה היפה שלה ומנע ממנה להתקרב למכבי תל אביב ומכבי חיפה רגע לפני משחק העונה. “הנאיביות בהגנה הייתה בלתי יאמנת. היינו צריכים לנצח ולשבת רגל על רגל בשני, במקום זה חיבלנו לעצמינו”, אמרו במועדון. עלי מוחמד, שסבל מהמשחק החלש ביותר שלו מאז הגיע לבירה ספג ביקורות כמו גם אורי מגבו שהיה חלש מאוד.

מקור https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=331971&lang=HE


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *