בית”ר אישרה: האוהדים יהיו שותפים להחלטות


יוזמה שנחשפה אתמול (שני) ב-ONE לפיה בעלי בית”ר ירושלים חוגג מתכנן להפוך את אוהדי הקבוצה מהבירה לשותפים שלו בקבלת ההחלטות במועדון קורמת עור וגידים. בישיבה שהתקיימה בבית וגן הוחלט על מספר מהלכים שמטרתם לקרב את אוהדי בית״ר ירושלים למועדון ולגרום לאוהדים להרגיש שייכות ואף מעבר לזה, מחויבות. 

התוכנית שאותה חשפנו ב-ONE עלתה בעקבות אכזבה גדולה מכמות האוהדים שמגיעים למשחקי הבית של הקבוצה. למרות הצלחה מקצועית יחסית, בבית״ר הרגישו שהאוהדים לא באים למשחקים בכמות מספקת. 

ג

ל נושא השיווק יעבור בדיקה מחודשת ויוסקו מסקנות לגבי אופן הפעולות האפשריות לצמיחת אוהדים חדשים מתוך העיר ירושלים, מחירי הכרטיסים ככל הנראה יעברו התאמה לפי סדר גודל של משחק, נושאים נוספים שנבדקו: האם ההחלטה להפוך את היציע המזרחי למנויים בלבד פגע במועדון מבחינה כלכלית. 

כדי להיות חלק ממקבלי ההחלטות במועדון, האוהדים יצטרכו להוסיף סכום כסף בהוראת קבע חודשית כחלק מכרטיס הבית”ריסט. כלומר, אוהד שמשלם היום 9 שקלים יצטרך לשלם סכום נוסף כדי להיות חלק ממקבלי ההחלטות במועדון. חשוב לציין כי לא מדובר בהחלטות מקצועיות או בהחלטות בנוגע לרכש. 

במועדון הירושלמי אישרו את פרסום הידיעה, גורם בבית וגן הבהיר כי בתוכנית הזו אין שום יעד כספי ואין מטרה “לחלוב” מהאוהדים עוד כסף כדי להגדיל את ההכנסות, על פי אנשי בית״ר היעד בתוכנית הזו יהיה כמותי, לראות עד כמה נכונה התזה שבית”ר באמת מועדון גדול עם הכי הרבה אוהדים בארץ, מה שלא משתקף לצערם של ראשי המועדון בהגעה לטדי.
אפרופו אוהדים והנגיעה לאצטדיון, בבית”ר הוציאו היום (שלישי) הודעה לתקשורת לפיה אתמול נערכה פגישה ארוכה ומקיפה בין ראשי בית״ר ירושלים הבעלים משה חוגג, היו״ר אלי אוחנה והמנכ״ל מוני ברוש עם ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, מנכ״ל העירייה, איציק לארי ובכירים נוספים. בפגישה שארכה למעלה משלוש שעות, הציגו ראשי הקבוצה את הבעיות שהוצפו מאוהדי הקבוצה בכל הקשור להגעה לאצטדיון טדי והכניסות אליו. ראש העיר הבהיר כי בית״ר נמצאת בראש סדר העדיפויות והורה לעזור לקבוצה בכל דרך.NR


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *