בלטו בחסרונם: 1:3 לבית”ר ירושלים על נתניה


למרות סגל קצר, הקבוצה מהבירה סיפקה הצגה גדולה במחצית השנייה. גרסיה הצטיין עם צמד, איינבינדר הוסיף, בצ’יראי רק איזן זמנית. היהלומים בצרות

מישהו אמר סגל חסר? לא כל עוד אתם שואלים את ליוואי גרסיה. בית”ר ירושלים אירחה הערב (שני) את מכבי נתניה באצטדיון טדי, סיפקה הצגת כדורגל נהדרת במחצית השנייה וניצחה 1:3. הקיצוני השלים צמד נהדר והוביל את רוני לוי לניצחון חשוב שקטע רצף של שתי תוצאות תיקו בליגה. היהלומים פשוט אכזבו למרות כדורגל טוב בפתיחת המשחק, והתרחקו משמעותית מהפלייאוף העליון.

בעקבות הדקות הראשונות במשחק, אף אחד לא ציפה לסיום כל כך מטורף ועמוס באירועים של המחצית הראשונה. בית”ר פתחה מאוד חלש את המשחק, תמיכת המגנים בהתקפה הייתה לקויה, השחקנים הפגינו חוסר יצירתיות ואיבדו המון כדורים במרכז המגרש. מנגד, נתניה הייתה הרבה יותר טובה ולהוטה, עשתה ככל העולה על רוחה במרכז והגיעה להמון מצבים, אך לא הצליחה לנצל זאת כדי לעלות ליתרון ראשון, ונענשה ביוקר.

בדקה ה-40 מבצע אישי נפלא של ליוואי גרסיה הסתיים בבעיטה נהדרת מחוץ לרחבה שטסה לפינה הקרובה של דני עמוס ונכנסה פנימה. תוך שתי דקות הגיע השוויון, כאשר פאטוס בצ’יראי עלה גבוה לכדור חופשי של ניקו אולסק ונגח פנימה. השופט פסל את השער בטענה לעבירה, אך לאחר התערבות ה-VAR שנערכה מעל שתי דקות, השער אושר, 1:1 בין הקבוצות.

האירועים במחצית הראשונה ערערו את מכבי נתניה, שחזרה מההפסקה קבוצה שונה לחלוטין, כזו שאפיינה אותה במהלך כל העונה. השחקנים בלבן פשוט נעלמו מהמגרש, לא הצליחו לצאת קדימה ואיבדו המון כדורים. מנגד, גרסיה השתחרר והחל לשחק את הכדורגל שהוא יודע, ויחד עם הכניסה של שלום אדרי בית”ר השתלטה לחלוטין על המשחק והגיעה למצבים קורצים, ולאחר כמה דקות לחוצות הצליחה לפרוץ את הסכר.

גרסיה, שהיה השחקן הכי טוב על המגרש עקב חסרונם של חבריו הקבועים לחוד ההתקפה, השלים צמד גדול בדקה ה-68, כאשר נהנה מבישול של מקס גרצ’קין המצוין והכניע מתוך הרחבה את עמוס. תוך חמש דקות דן איינבינדר הצטרף לחגיגה מבישול נוסף של גרצ’קין, קבע 1:3 גדול ובכך חתם את תוצאת המשחק. 

מקור : one


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *